Wpisz interesującą Cię frazę:
SzukajAKADEMIA POD ŻAGLAMI
Akademia pod Żaglami

2008_11300338.JPG

Co to jest, jak działa, jak w tym uczestniczyć i dlaczego warto.

Czy spałeś już kiedyś na pokładzie pod rozgwieżdżonym niebem? W zapachu ciepłej, wilgotnej nocy? Otulony pluskiem fali za burtą, czując powolny rozkołys wodnej przestrzeni? Spędziłeś wieczór na pokładzie przy dźwiękach gitary, koncertiny i żeglarskiej pieśni? Wypoczywałeś w pełni bez poczucia winy? Oglądałeś tęczę zawieszoną w wodnym pyle, lecącym z odkosu fali dziobowej? Gadałeś ze sobą w samotności nocnej wachty, znajdując rzeczywiste proporcje dla swoich lądowych spraw? I wiedzę, co jest ważne? Co w tobie prawdziwe? Czułeś emocje odkrywcy przy zbliżaniu się do lądu, na którym jeszcze nie byłeś? Dumę z siebie samego, że odważyłeś się pójść za marzeniem i podołałeś wyzwaniu? Jeśli nie,

wszystko to może stać się Twoim udziałem szybciej niż myślisz...

Zobacz jak w praktyce wygląda realizacja głównej idei Akademii pod Żaglami

Turystyka pod żaglem po przepięknych akwenach , czynny wypoczynek, radość

i emocje żeglugi i unikalna wiedza, przydatna na całe życie.

Żeglarstwo pełnomorskie to jedna z nielicznych form aktywności człowieka, która pobudza i rozwija praktycznie wszystkie rodzaje naszej inteligencji. I pozwala odkryć niezwykle inspirujące i zbawienne dla zestresowanego człowieka współczesności światy, niedostępne na lądzie. Po każdym rejsie człowiek wraca odmieniony, silniejszy, z wewnętrznym spokojem i większą świadomością siebie i swoich spraw. Być może po to właśnie dzisiaj mamy morze. I jeśli to doświadczenie wzbogacić o program szkoleniowy z przydatnej na całe życie tematyki, powstaje oryginalna jakość prawdziwej, życiowej przygody, doświadczenie której ułatwia i przyspiesza kroczenie drogą życiowego sukcesu.

W praktyce w czasie rejsów Akademii pod Żaglami wszyscy czujemy się jak wędrowne ptaki oceanu, doświadczając radości żeglowania w najczystszej postaci, każdy uczestnik może być pełnoprawnym członkiem załogi, odpowiedzialnym za siebie, jacht i innych. Niezobowiązująca praca w wachtach pozwala poznać tajniki żeglowania i nawigacji i istotę integracji w pracy zespołowej, co może zmęczyć na tyle tylko, aby zwiększyć przyjemność wypoczynku w rozkołysie morza, podmuchach łagodnego wiatru i wśród zmieniających się, rozsłonecznionych pejzaży wysp i wybrzeży najpiękniejszych akwenów świata, bo tylko takie wybieramy do realizacji rejsów.


Proponowana jedyna w swoim rodzaju turystyka pod żaglem pozwala omijać na trasie zatłoczone, stereotypowe i hałaśliwe centra turystyczne i dotrzeć do miejsc niekiedy niedostępnych inną drogą, w których pulsują prawdziwa historia ziemi i ukryta w niej ludzka dusza. Tylko tak naszym zdaniem warto zwiedzać ten świat. Więc Chorwacja, Morze Śródziemne, Karaiby, Seszele, Polinezja…. Ciągle istniejące piękno ziemi i ludzi.

Dodatkowe wyzwanie i specjalne uzupełnienie programu żeglarskiego i turystycznego to zajęcia seminaryjne, prowadzone na pokładzie w wymiarze 4-5 godzin dziennie, z tematyki przydatnej na całe życie i rzadko spotykanej w programach szkoleń na lądzie.

Słowem zrób wreszcie to, na co nigdy nie miałeś czasu i zwiedź trochę świata w sposób, którego nigdy nie zapomnisz…

Płyń! Płyń. Płyń!

Akademia pod Żaglami zaprasza!!!


W naszej galerii
ECCE HOMO 21
kursy
ECCE HOMO 21
szkolenia
ECCE HOMO 21
obozy
ECCE HOMO 21
imprezy
ECCE HOMO 21
marynistyka
ECCE HOMO 21
Akademia pod żaglami
ECCE HOMO 21
"Stare Dzwony"

O nas | Aktualności | Platforma dla czytelników | Kursy | Szkolenia | Obozy | Imprezy | Marynistyka | Akademia pod żeglami | "Stare Dzwony" | Inne | Galeria | Sklep | Kontakt